Zdravé a ekologické šedé povlečení z organické bavlny od Kave Home Lesly – rozměr 220 x 220 cm


Zdravější a ekologičtější spánek s Kave Home Lesly

Kvalitní materiál pro zdravější spánek

Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home Lesly s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše postel ještě příjemnějším místem. Organická bavlna není chemicky ošetřena a neobsahuje žádné chemické látky, takže není možné, že by vyvolávala alergické reakce.

Ekologické vlastnosti bavlny

Organická bavlna se pěstuje bez použití chemických pesticidů a umělých hnojiv. Při zpracování této bavlny se používají přirozené metody, které jsou udržitelné pro přírodu. Takže tím, že si pořídíte takové organické povlečení, chráníte ovzduší, půdu, i vodu, a tím pádem i sebe a své blízké.

Odpovědný výrobce Kave Home Lesly

Kave Home Lesly je odpovědná značka a nejen, že používá organickou bavlnu, ale také dbá na ostatní procesy spojené s výrobou. Značka má například vlastní solární elektrárnu, aby minimalizovala výkonnost a emise skleníkových plynů. Také používá recyklovatelné materiály a snižuje množství odpadu v produkci.

Stylový a moderní design šedého povlečení

Šedé povlečení z organické bavlny má kromě svých zdravotních a ekologických vlastností také vynikající design. Je vhodné jak pro moderní tak pro klasické interiéry. Tato barva se snadno kombinuje s ostatními barvami, takže se jí nemusíte bát, že nebude ladit s vaším pokojem.
Koupi tohoto povlečení stojí za to, zejména hodí se pro ty, kteří chtějí spát ve zdravějším a ekologičtějším prostředí a zároveň chtějí mít atylisticky dovybavený pokoj.

Snadné použití a údržba

Povlečení i prostěradlo jsou snadno peroucí, stačí je vyprat v pračce na 30 stupňů. Díky kvalitním materiálům se nebudou lesknout a nepadat, takže budete mít vždy hezky ustlanou postel, což oceníte zejména ve spěchu ráno.

Kde si můžete objednat set šedého povlečení z organické bavlny od Kave Home Lesly?

Pokud vás toto šedé povlečení oslovilo, můžete si ho objednat zde na webu nabytekprehledne.cz. Díky snadnému procesu objednávání a rychlému zasílání ho budete mít rychle doma a můžete si tak dopřát zdravější a ekologičtější spánek již během několika dnů.

šedé povlečení z organické bavlny

Zdroj obrázku: Pexels.com

šedé povlečení na posteli

Zdroj obrázku: Pexels.com