Wallity sada orientálních obrazů 15 x 15 cm, 5 kusů

Poohlížíte se po správných kouscích, které vám pomohou zkrášlit váš interiér? Dekorace jsou jednou z těch správných možností a díky široké nabídce si vybere opravdu každý. Například sada obrazů Oriental je skvělou možností jak vykouzlit z unylé a šedé domácnosti místo hýřící barvami. Jemné a elegantní linie, kterými každý z kousků disponuje, padnou snad každé místnosti i každému stylu. Obývací pokoj, ložnice, pracovna, kanceláře a mnoho dalších si je zamilují.

Sada obsahuje celkem pět stejně velkých obrazů, které spojuje motiv Orientu. Vévodí jim odstíny hnědé, které jsou vkusně doplněny o další barvy. Nijak nepoutají pozornost, jsou příjemným doplňkem, který pozvedá domov na novou úroveň. Motiv je natištěn na pevnou MDF desku a je opatřen UV tiskem, který se provádí nástřikem a velmi rychle tvrdne. Vše je možné zavěsit jako sérii nebo využít možnost samostatného pověšení, kdy získáte pět dekorací.

Specifikace produktu:

  • Natištěno na MDF desku
  • Sada obsahuje 5 obrazů
  • Využitý UV tisk

Tuto krásnou sadu obrazů naleznete na https://www.naradi-cz.cz/produkt/wallity-sada-obrazu-oriental-15-x-15-cm-5-kusu a můžete si ji pořídit pro sebe, nebo jako skvělý dárek pro vaše blízké. Rozveselte svou domácnost a užijte si krásu Orientu každý den!

Wallity sada obrazů Oriental - motiv 1

Každý z pěti obrazů je originální a krásnou výzdobou pro váš domov. Pokud máte rádi Orient a jeho kouzlo, neváhejte a pořiďte si právě tuto sadu obrazů. Všechny jsou pečlivě vybírány a tisknuty kvalitní technologií, aby vám sloužily co nejdéle.

Wallity sada obrazů Oriental - motiv 2

Spolu vytvářejí prostředí klidu, harmonie a míru. Použití hnědé barvy a motivů Orientu je pro tento účel ideální a rozhodně nezklamou. Sada obsahuje obrazy o velikosti 15 x 15 cm, takže se dokonale hodí například jako výzdoba pro menší prostory.

Wallity sada obrazů Oriental - motiv 3

Pokud si nejste jisti, jestli jsou tyto obrazy pro vás to pravé, určitě se neváhejte inspirovat naším webem, kde najdete mnoho dalších tipů na dekorace, nábytek, osvětlení a další doplňky. Zkrášlování svého interiéru není žádná věda a u nás si můžete vybrat z různých stylů a motivů. Pokud vám chybí inspirace, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou najít ty pravé kousky pro váš domov.