Vylepšete si své domácí prostředí s vonnou svíčkou WoodWick na motivu lodi s vůní skořice a chai!


Vylepšete si domácí prostředí s vonnou svíčkou WoodWick na motivu lodi s vůní skořice a chai!

Zážitek dokonalého pohodlí

Vonná svíčka WoodWick Cinnamon Chai přináší zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové v přívětivém a útulném prostředí. Užijte si vůni skořice a sytých vanilkových tónů.

Složení a technologie

Složení: Směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní.

Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Pokud hledáte svíčku s intenzivní vůní, která bude dlouho vonět, vonná svíčka WoodWick Cinnamon Chai je pro vás tou pravou volbou.

Průběh hoření a údržba svíčky

Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Díky této jednoduché údržbě můžete dlouho užívat krásnou vůni a těšit se na příjemné chvíle při hoření svíčky.

Tip na dárek

Vonná svíčka WoodWick Cinnamon Chai je skvělým tipem na dárek pro vaše blízké, kteří rádi navštěvují cozy kavárny a tráví čas u hořícího krbu. Svíčka se hodí na jakoukoliv příležitost – jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak, jako drobné překvapení.

Nyní si můžete objednat vonnou svíčku WoodWick Cinnamon Chai na nabytekted.cz a užít si dokonalé pohodlí v atmosféře vašeho domova.

svíčka WoodWick Cinnamon Chai

příprava svíčky