Rohová sedací souprava ROXI v barvě Gojo 04


Jednoduchý design a výrazné prošívání

Sedací souprava ROXI vás na první pohled zaujme svým jednoduchým designem a výrazným prošíváním. Tento model je ideální volbou pro moderní a stylový interiér. Jeho čisté linie a barevné provedení ve střízlivé barvě Gojo 04 dokáže osvěžit váš obývací pokoj a dodat mu nádech elegance. Pokud hledáte stylový nábytek, který zaujme na první pohled, pak je rohová sedací souprava ROXI tou správnou volbou. Navíc se jedná o kvalitní nábytek, který vám bude sloužit po mnoho let.

Proč si vybrat sedací soupravu ROXI?

  1. Pohodlné sezení – díky ergonomickému tvarování a kvalitnímu polstrování se budete moci pohodlně usažit na této sedací soupravě i po několik hodinách.
  2. Vysoce kvalitní materiály – sedací souprava ROXI je vyrobena z materiálů, které se vyznačují vysokou odolností vůči opotřebení a jsou snadno udržovatelné.
  3. Moderní design – rohový tvar, jednoduché linie a výrazné prošívání jsou hlavními rysy tohoto nábytku, který se hodí do každého moderního interiéru.

Chcete si tuto moderní sedací soupravu pořídit za skvělou cenu? Navštivte naše stránky a prohlédněte si detaily produktu včetně fotografií a rozměrů. Pokud si nejste jisti, zda se sedací souprava ROXI bude hodit do vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme.

Rohová sedací souprava ROXI v barvě Gojo 04

Jak správně pečovat o vaši sedací soupravu?

Abyste zajistili dlouhou životnost vaší sedací soupravy ROXI, dodržujte následující tipy na péči o nábytek:

  • Pravidelně čistěte – prach a nečistoty se mohou usazovat na povrchu nábytku a způsobit jeho opotřebení. Pravidelně proto čistěte sedací soupravu ROXI měkkou hadříkem a vodou s mýdlem.
  • Chráníte před sluncem – sluneční záření může vysušit kůži nebo povrch textilie a způsobit jejich blednutí. Chráníte proto sedací soupravu před přímým slunečním zářením.
  • Nekouřte v blízkosti nábytku – cigaretový kouř může zanechat na kůži nebo textilii skvrny a nepříjemný zápach. Když nebudete kouřit v blízkosti nábytku, ušetříte si mnoho práce s jeho čištěním.

Pokud budete dodržovat tyto tipy, bude váš nábytek vypadat jako nový po mnoho let. Navštivte naše stránky a objednejte si rohovou sedací soupravu ROXI v barvě Gojo 04 ještě dnes!

Klikni zde pro objednání sedací soupravy ROXI za skvělou cenu!