Elegantní a pohodlné kancelářské křeslo SUPRA od Casarredo v červeno-černém provedení

Pokud hledáte moderní a pohodlné kancelářské křeslo, které se zároveň bude vyznačovat netradičním designem, může vás zaujmout model SUPRA od společnosti Casarredo. Toto kvalitní křeslo je vyrobeno z prvotřídních materiálů a nabízí řadu pozitivních vlastností.

Moderní otáčecí kancelářské křeslo SUPRA

Křeslo SUPRA od společnosti Casarredo je moderní a elegantní. Jeho netradiční barevná kombinace černé a červené mu dodává zcela unikátní charakter. Křeslo se hodí do každé moderní kanceláře, pracovny i studentského pokoje.

Možnost nastavení výšky sedadla

Jednou z klíčových vlastností kancelářského křesla SUPRA je jeho variabilní výška sedadla. Díky tomu si můžete snadno nastavit výšku, která vám bude vyhovovat. Proto se jedná o skvělé křeslo i pro vysoké osoby.

Čalounění je vyrobeno z ekokůže v barevné kombinaci červená/černá

Křeslo je příjemné na dotyk a snadno se udržuje čisté. Jeho čalounění je vyrobeno z kvalitní a odolné ekokůže, která mu dodává luxusní a nadčasový dojem. Barevná kombinace červené a černé se hodí ke všem moderním interiérům.

Nastavitelná výška područek

Příjemným bonusem jsou i variabilní područky. Ty u kancelářského křesla SUPRA můžete nastavit do požadované výšky. Díky tomu bude vaše sezení ještě pohodlnější a efektivnější.

Možnost sklopení opěradla

Křeslo SUPRA od Casarredo můžete kromě výšky sedadla a područek také nastavit sklon opěradla. To umožní vašim zádům relaxovat a odpočinout si i při náročné pracovní činnosti.

Bederní opěrka pro lepší komfort při sezení

I ty nejkvalitnější kancelářské křesla budou neefektivní, pokud je nebudou doprovázet vytoužené pohodlí při sedu. To si s křeslem SUPRA můžete dovolit. Křeslo totiž disponuje bederní opěrkou, která vaši páteř podpoří v každé situaci.

Dodávané v demontu

Křeslo SUPRA od Casarredo je dodáváno v demontu a snadným sestavením ho zvládne každý. Díky této vlastnosti tak můžete jednodušeji křeslo přenášet, například mezi kancelářemi nebo pokojíky.

Pokud si chcete objednat kancelářské křeslo SUPRA v červeno-černém provedení, navštivte e-shop společnosti Codina. Na stránkách https://www.codina.cz/produkt/casarredo-kancelarske-kreslo-supra-cervena-cerna-3 naleznete podrobné informace o křesle, jeho parametry a vlastnosti.