Betonový efekt bez betonové ceny: PROSPERPLAST Truhlík CORBI v variantě 39,5 cm

Klasický plastový truhlík na květiny je k dostání v různých velikostech a barvách. Avšak, pokud hledáte něco originálního, které se hodí do moderního interiéru, může být truhlík CORBI od PROSPERPLAST tou správnou volbou.

Co je to truhlík CORBI?

Truhlík CORBI od značky PROSPERPLAST je moderní květinový truhlík, který vám dává možnost dekorovat vaši zahradu, terasu nebo interiér. Výhodou je, že přestože má tento truhlík betonový vzhled, není z betonu, ale z tvrzeného plastu. To znamená, že truhlík je snadno přenosný, odolný proti poškození a zároveň cenově dostupný.

Specifikace produktu

Truhlík PROSPERPLAST CORBI v variantě 39,5 cm má rozměry 39,5 x 18,5 x 19,5 cm a váží 956 g. Nejenže je tento truhlík krásný, ale také velice praktický. S hliníkovou/ocelovou hranou usnadňuje manipulaci a také přispívá k jeho pevnosti.

Barva betonu je inovativní řešení

Výhodou tohoto truhlíku je jeho neobvyklá barva, která imituje beton. Tento betonový efekt vypadá nejen elegantně a moderně, ale také se dokonale hodí do jakéhokoliv interiéru. Díky tomu můžete propojit vaše interiéry s vaší zahradou nebo terasou, aniž byste museli vynakládat velké finanční prostředky.

Vyberte si velikost, kterou potřebujete

Truhlík CORBI je dostupný v několika velikostech a barvách. Pokud hledáte větší variantu, budete nadšeni variantou o rozměrech 58 x 18 x 19,5 cm, která váží 1297 g. Navíc se ke každému truhlíku váže záruka na 2 roky, což dokazuje kvalitu a odolnost tohoto produktu.

Podívejte se i na další truhlíky ze série Corbi

Pokud jste si oblibu truhlíků PROSPERPLAST vysloužili a chcete podobný styl zachovat i v jiných částech vašeho interiéru či exteriéru, rozhodně se podívejte na další truhlíky ze série CORBI. Všechny mají specifický design, který ozvláštní vaše prostory a zároveň jim dodá moderní ráz.

Pokud vás zaujala tato nabídka, náš srovnavací portál může s porovnáním cen pomoci. Pokud již přemýšlíte o koupi, produkt si můžete objednat na odkazu: PROSPERPLAST Truhlík CORBI v betonovém efektu.

PROSPERPLAST Truhlík CORBI